Wieloletnie doświadczenie w gospodarce odpadami

Elastyczne podejście i atrakcyjna oferta na odbiór odpadów i BDO

Obsługa firm, instytucji oraz osób prywatnych

Odbiór oleju przepracowanego

Przygotowanie wniosku BDO

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Utylizacja odpadów


O nas

Firma powstała w 2011 roku w Białymstoku jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku na kompleksową obsługę w zakresie gospodarki odpadami. Na początku działalność ograniczała się do Białegostoku i okolic; z czasem obszar działania objął obszar północno - wschodniej Polski. Obecnie obsługujemy kilkaset firm w zakresie odbioru odpadów i wsparcia w zakresie BDO, na terenie województwa Podlaskiego, Warmińsko - Mazurskiego oraz Mazowieckiego. Obsługujemy zarówno firmy jak również osoby fizyczne.

Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Elastyczne podejście i atrakcyjna oferta na odbiór odpadów i BDO pozwalają nam się ciągle rozwijać. Dysponujemy parkiem maszynowym, pozwalającym na szybkie i bezpieczne odbieranie odpadów. Odbierane przez nas odpady są przetwarzane przez największe firmy zajmujące się recyklingiem na rynku polskim, a uzyskane z ich przerobu surowce zasilają gospodarkę naszego kraju.

Bardzo duży nacisk kładziemy na ochronę środowiska i poprawę jego stanu. Nasza działalność opiera się na uzyskanym pozwoleniu na zbieranie odpadów oraz przepisach prawa krajowego.

Nasi kontrahenci przekonali się, że odpady nie są problemem ale można na nich także zarabiać.

Zapraszamy do współpracy.Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

formularz kontaktowy