This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Eko - Konkurs

1. Zasady konkursu

Każdy kto zadeklaruje pod nr 535 565 865 chęć przekazania odpadów olejowych ( oleje przepracowane ) oraz przekaże te odpady firmie ALTERNATYWA otrzyma za każde 100 l tych odpadów kupon, który weźmie udział w czerwcu 2013 r. w losowaniu nagrody.

Za każdy litr przekazanych firmie ALTERNATYWA odpadów olejowych na konto Stowarzyszenia Oświatowego "JAGIELOŃCZYK" trafi 50 gr.

Wysokość nagrody uzależniona jest od ogólnej ilości przekazanych w ramach akcji odpadów olejowych – za każdy litr odpadów olejowych 5 groszy trafi do puli nagrody.

Wszystko zależy od ilości zgłoszeń.


2.Odbiór odpadu

W wyniku zgłoszenia tel. ustalamy termin odbioru dogodny dla wytwórcy odpadu. Po odbiór odpadu przyjeżdża przystosowane do odbioru oraz przewozu auto , które wypompowuje olej z pojemnika u wytwórcy odpadu. Podczas odbioru odpadu wystawiana jest Karta Przekazania Odpadu oraz w przypadku ilości większej niż 100 l przekazywany jest kupon, który po wypełnieniu należy przekazać Panu Dyrektorowi Szkoły i oczekiwać terminu losowania. Każdy kto przekaże min. 100 l odpadów olejowych może otrzymać bezpłatnie pojemnik 200 l oznakowany kodem i nazwą odpadu przez naczony do gromadzenia odpadów olejowych.

Odpady odebrane w wyniku akcji trafią do recyklingu w jednej z najnowocześniejszych w Europie rafinerii co pozwoli w znacznym stopniu ograniczyć zanieczyszczenie środowiska. Więcej informacji na www.zielonaalternatywa.pl lub e-mail zielona.alternatywa(at)tlen.pl.

Copyright © 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie zdjęć, projektów, tekstów lub innych treści opublikowanych w niniejszym serwisie
bez pisemnej zgody AMB jest zabronione.

Copyright © 2012 AMB. All rights reserved. Created by: Grupa Pasjonaci.